Директор заводу “Пресмаш” остерігається ймовірного рейдерського захоплення та просить підтримки у громади

23 грудня, у конференц-залі готелю “Станіславів” відбулась прес-конференція керівництва заводу “Пресмаш” щодо ймовірного рейдерського захоплення заводу “Пресмаш” громадянином РФ Павлом Лебедєвим, екс-міністром оборони України.

hUdu04MzZKA

Голова правління ВАТ «Пресмаш» Богдан Пукіш розповів про те, що будучи прибутковим підприємством, з 2007 року завод потрапив під інтерес групи «Інтеркаргрупп» і КУА «Парангон», які контролював у минулому нардеп від “Партії Регіонів” , передає кореспондент Фіртки.

«Усе було добре, поки нашим заводом не зацікавились бізнемени на чолі із депутатом Партії Регіонів Павлом Лєбєдєвим. Був викупленийпает акції за понад 5 млн гривень, при чому нас не запитували чи ми хочемо їх продавати. Після цього мене визвали в Київ та змусили передати 13% акцій», – розповів Пукіш.

Відтак, коли Лєбєдєв став Міністром оборони Пукіша відсторонили від виконання обов’язків голови правління та за його словами на нього «відкрили 7 кримінальних справ».

Знову Пукіш зайшов на завод після подій Майдану. Проте за рік простою акціонерне товариство опинилося у боргах.

На даний момент робота заводу також паралізована, оскільки через борги йому відключили електропостачання.

Проте Богдан Пукіш запевняє, що банкрутство заводу “Пресмаш” сталося не з його ініціативи.

«Пенсійний Фонд намагався подавати на банкрутство ще весною, але їм відмовили через невідповідність документів», – зазначив він.

Зараз Богдан Пукіш та група його однодумців через суди борються за те, щоб повернути 36% акцій підприємства у держвласність.

«В корпоративній війні найбільше потерпають працівники через заборгованість по зарплаті. Але завод працбє, раніше ми налагодили виробництво титанових касок. Стараємося вирішувати, все що можемо вирішувати.Шукаємо варіанти співпраці. Представники Лебедєва, побачишви в мене на столі болгарські буклети “Арсеналу”, заявили, що”Пресмаш” – “мирне” підприємство і їм така співпраця не цікава», – каже Пукіш.

Читайте також:  Перший конкурс: у Франківську ЗОШ №4 очолить Ірина Гаврилюк

Чоловік зазначає, що проти Лєбєдєва відкриті чотири кримінальні справи, але вони не розслідуються тому, що його не можуть знайти.

«Жодна компанія Лєбєдєва, ні він сам не входять у санкційні списки. Я написав в РНБО звернення про вищеописані справи, які не розслідуються. Фактично йдуть формальні відписки, але результатів нема. У мене таке враження, що йде повна бездіяльність», – висловив переконання Пукіш.

Відтак, пояснив, що звернуся до преси та написав заяви до керівників громадських організацій, «щоб захистити права та інтереси місцевих акціонерів, бо нас навіть не хочуть почути».

Завтра о 13:00 у готелі “Надія” відбудуться збори акціонерів, де вирішуватиметься подальша доля “Пресмашу”. Як відмітив Пукіш, його на збори не запрошували, проте все ж він має намір відвідати їх. Окрім того, він закликав громаду прийти та підтримати його.

«Прошу громадські організації змусити ту групу надати імена своїх власників акцій, яких вони не надали. Зобов’язати їх включити у порядок денний всі ті положення, на які вони не зреагували. Щоб вони зрозуміли, що є не лише акціонери, але і громадськість», – закликав Пукіш.

Павло Лєбєдєв

Варто зазначити, нещодавно 112 канал повідомляв про те, що Колишній міністр оборони України Павло Лєбєдєв, на якого в Україні порушено кримінальну справу за економічними злочинами, увійшов до складу правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП). Він буде представляти інтереси окупованого Росією Криму в Москві. Про це повідомила прес-служба Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя.

14 жовтня 2015 року на засіданні правління з ініціативи президента РСПП Олександра Шохіна до складу колегіального керівного органу Союзу увійшов Павло Лебедєв – єдиний представник Севастополя і Криму в цій організації.

Читайте також:  На Прикарпаття повернувся учасник трьох воєн

16 жовтня в Ялті на організаційному засіданні координаційної ради кримських відділень РСПП Лебедєв обраний головою цієї ради.

РСПП – загальноросійська організація, що представляє інтереси ділових кіл як в Росії, так і на міжнародному рівні. До складу правління РСПП входять власники і керівники великих корпорацій і підприємств Росії, серед яких Вагіт Алекперов, Віктор Вексельберг, Сергій Галицький, Олег Дерипаска, Володимир Євтушенков, Андрій Костін, Олексій Мордашов, Володимир Потанін, Алішер Усманов.

Нагадаємо, Павло Лебедєв був міністром оборони України з 24 грудня 2012 року по 27 лютого 2014 року. 27 лютого 2014 року за рішенням Верховної Ради України відправлений у відставку. Однак ще до своєї відставки, 21 лютого, покинув Київ, виїхавши до Севастополя.