Ангел Victoria’s Secret роздяглася для фотосесії

Модель Victoria’s Secret знялася у відвертій фотосесії

1735057

Юна ангел Victoria’s Secret Ромі Стрейд в новій фотосесії позувала в одній лише напівпрозорій нижній білизні, передає The Daily Mail.

Фотосесія призначена для календаря видання LOVE, в якому, як правило, представлені знімки найбільш затребуваних моделей світу.

20-річна Ромі Стрейд, яка тільки недавно приєдналася до “ангелів” модного бренду нижньої білизни Victoria’s Secret, вперше знімалася для видання.

Фото: Love Magazine

Крім фотографування, дівчина також знялася в короткому відео, покрасувалася в своєму лаконічному вбранні і на екстремально високих шпильках.

Ромі Стрейд, яка сьогодні така вільна перед камерою, в юності була дуже затиснутою і скромною. І, як зізналася дівчина, спочатку вона навіть не хотіла замислюватися про кар’єру моделі через відчуття ніяковості і сорому.

Фото: Love Magazine

“Мене запримітили, коли я ходила з матір’ю по магазинах. У відповідь на пропозицію спробувати себе в якості моделі, я спочатку відповіла “ні””, – зазначила Ромі.

Сьогодні манекенниця, поряд з іншими “ангелами” Victoria’s Secret, красується на провідних світових подіумах. А зовсім недавно, як передавав Корреспондент.net,моделі модного бренду нижньої білизни презентували різдвяне відео-привітання для шанувальників.

Читайте також:  Українська плавчиха Яна Клочкова знялася у відвертій фотосесії