Трирічна дівчинка з Прикарпаття потребує допомоги

Трирічна Еліна Раєць з Прикарпаття терміново потребує допомоги на лікування.

1_976

“3-річна Еліна намагається подолати: мікроцефалію, спастичний тетрапарез, ЗПР, ДЦП , симптоматичну епілепсію з поліморфними частими нападами, натальну травму шийного відділу хребта.

У мами Ели були важкі пологи, під час яких дівчинка отримала травми, які загрожували її життю. З перших хвилин дівчинка потрапила під апарат штучного дихання. Два тижні провела в реанімації.

Такі події не могли не відобразитися на здоров’ї дитини. У дівчинки були часті епілептичні напади, але ізраїльським лікарям вдалося звести їх до мінімуму. І дівчинка почала проходити реабілітацію у Чехії.

Після пройденого лікування Еліночка почала дихати без страшних хрипів, реагувати на оточуючих, впізнає маму, тата і свою старшу сестрічку. Навчилась перевертатися на бік, почала утримувати голівку, навчилася ковтати їжу і сміятися, почала стояти на колінах і по 3 -4 хвилини почала стояти.

Лікування потрібно продовжувати, але у батьків катастрофічно не вистачає коштів! Вони благають небайдужих людей про допомогу!”, – йдеться у повідомленні Типовий Франківськ.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк
номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Призначення платежу: благодійний внесок.
Раєць Ігор Васильович
Номер картки: 5168 7572 1703 3382 10175

Читайте також:  “Може серйозно вдaрити по власниках авто на литовських номерах”: Вільнюс ініціює конфіскацію авто в Україні