“Довбаний сусід”. Журналісти розшукали хату Януковича в Росії

Колишній президент України Віктор Янукович, який втік до Росії після розстрілів на Майдані, має будинок у закритому котеджному містечку в Ростові-на-Дону.

385188445

Як повідомляють журналісти ТСН, які побували на території поблизу містечка, будинки там під державною охороною.
Маєток розшукуваного в Україні злочинця розміщений за адресою, яку дав сам Янукович, коли запрошував для проведення слідчих дій співробітників української Генпрокуратури. Водночас на картах маєток не позначений.
Сусідами Януковича є полковник ФСБ, заможні бізнесмени, радник губернатора і мер одного з російських міст. Купити маєток у містечку можна за мільйон євро.
Котеджне містечко складається із семи будинків, які стоять за великим парканом, і межує з юридичним інститутом російського МВС. Ворота відкривають тільки для господарів маєтків.
Місцеві мешканці називають містечко VIP-поселенням. А самого Януковича — “довбаним сусідом”.
Один з жителів самого котеджного містечка підтвердив у телефонній розмові, що в одному з будинків живе колишній український чиновник. Однак уточнити, де саме оселився Янукович, він не зміг.
Нагадаємо, екс-президент України Віктор Янукович увійшов до топ-15 корупціонерів за версією міжнародної організації Transparency International. На сайті досі триває голосування для визначення найбільшого корупціонера світу.

Читайте також:  П’ятирічний хлопчик цілий день пробув дома без нагляду, доки додому не повернулася п’яна мати. ФОТО