Руслан Марцінків: “Мене дістали мудрагелі, які приходять до мене на публічні зустрічі…”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків опублікував на своїй сторінці у Фейсбук обурливий пост щодо зауважень про те, що міському голові не личить носити свободівський значок.

1399238_687366017964389_2102228522_o

На такі закиди очільник міста відповів, що свободівський значок – це символ приналежності до родини  українських націоналістів, а свій обо’язок як міського голови він старається “сповняти чесно і професійно”.

Мене дістали мудрагелі, які приходять до мене на публічні зустрічі, на прийом громадян, зустрічі з міжнародними делегаціями і кажуть, що не личить міському голові носити свободівський значок. Шановні мудрагелі! Свободівський значок – це символ приналежності до організаціі, родини українських націоналістів, до системи вартостей та цінностей. Вам цього не зрозуміти!? Цінності за які варто жити – це первинне, влада як засіб змін – вторинне. Ніколи не боявся відповідальності і вдячний за доручену справу свободівською родиною, підтриманою франківською громадою. Стараюсь сповняти обовязки чесно і професійно. Слава Украіні!”, – написав Руслан Марцінків

Читайте також:  На Прикарпатті можуть створити централізовану подачу води до сіл (відео)