В Україні через снігопади закриті три аеропорти

Через негоду на півдні країни закриті три водоканали і обмежене залізничне сполучення.

1744057

В Україні через снігопади закриті тернопільський, харківський і херсонський аеропорти. Про це на засіданні міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) і надзвичайних ситуацій (НС) повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян.
“У нас закриті херсонський, харківський і тернопільський аеропорти. Припинені рейси Дніпропетровськ – Одеса через розчищення злітної смуги. Ми сподіваємося на те, що ситуація владнається найближчим часом”, – сказав Омелян.

Водночас, як пишуть місцеві ЗМІ, сьогодні в одеському аеропорту також скасували всі рейси.

Також інфраструктурівець повідомив про те, що через негоду для руху суден закриті канал “Устя Швидке”, Бузько-Дніпровський і Херсонський канали.

Окрім того, Укрзалізниця прийняла рішення обмежити рух вантажних поїздів на Південній залізниці, пасажирське ж сполучення поки йде без збоїв чи з незначними затримками.

Як повідомлялося, через снігопади в Україні знеструмленими залишаються 280 населених пунктів. Синоптики прогнозують, що сніг припиниться завтра.

Читайте також:  Міська влада знову виявилася не готовою до негоди. Через морози в Івано-Франківську паралізовано рух громадського транспорту