Голова фракції УКРОПу в Івано-Франківській міськраді потролив “свободівців”

Під час розгляду на сесії Іванович-Франківської міської ради питання щодо затвердження “Комплексної програми сприяння залученню інвестицій в економіку м. Івано-Франківська на 2016-2020 роки” голова фракціі “Українського об’єднання патріотів-УКРОП” Володимир Олійник задав питання доповідачу – заступнику міського голови Богдану Білику: “Як ви вважаєте, чи не є проблемою для заходження серйозних інвесторів в місто Івано-Франківськ те, що політична сила, яка фактично має монополію на владу в місті, – ВО Свобода, експлуатує націонал-комуністичні гасла та ідеологію? Чи не відлякує це інвесторів
? Адже жодний нормальний інвестор не буде ризикувати своїми коштами, інвестуючи в вороже середовище. Відповідно така ідеологія є згубною для розвитку міста, адже, якщо не буде інвестицій, – не буде робочих місць, не буде додаткових бюджетних надходжень, в тому числі на соціальні програми“.

2308_8d150b9c_500x363

На таке запитанння заступник метра відповіді не дав: “Я би не хотів відповідати, бо це питання політичне“.

Проте свого заступника “підстрахував” мер Руслан Марцінків, пафосно оголосивши, що ідеологією “Свободи” є соціал-націоналізм.

Читайте також:  Поліціянти евакуювали автомобіль, яким керувала нетвереза дівчина без прав (фото)
загрузка...