Терористичні банди порушують перемир’я. Без виведення раSSєйських військ – ніяких переговорів!

“Це однозначне порушення Мінських угод” – представник ОБСЄ заявив, що сепаратисти намагаються також приховати свою діяльність, перешкоджаючи пересуванню місії.

Сполучені Штати звинувачують «об’єднані російсько-сепаратистські сили» на Донбасі у порушенні перемир’я та у перешкоджанні роботі міжнародних спостерігачів. Про це повідомляє Голос Америки.

Ситуація з безпекою на сході України погіршується, – сказано у заяві місії США при Організації з безпеки і співробітництва у Європі, яку виголосила у четвер в штаб-квартирі ОБСЄ у Відні тимчасова повірена у справах США при цій організації Кейт Бернс.

У заяві зібрані факти, які свідчать про різке збільшення випадків порушення перемир’я. Вказано на використання важкого озброєння поблизу так званої «лінії зіткнення» і нові жертви серед військових та цивільних.

Росія в односторонньому порядку блокує розширення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на українсько-російському кордоні, – йдеться в заяві місії США.

Представник спостерігачів ОБСЄ в Україні Александер Гуґ заявив, що сепаратисти намагаються приховати свою діяльність, перешкоджаючи пересуванню місії.

«Свобода пересування особливо обмежується на території, неконтрольованій українським урядом. Понад 90% інцидентів стаються в місцях, які уряд не контролює. Часом ці випадки дуже агресивні…

Це очевидне обмеження нашого мандату і однозначне порушення Мінських угод.І є лише одна причина, чому ті, хто обмежує нашу свободу пересування, не хочуть, щоб наші патрулі їхали далі. Це тому, що вони не хочуть, щоб ті патрулі бачили, що там відбувається», – заявив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александер Гуґ.

Джерела:

http://osce.usmission.gov/feb_4_16_russia_violations.html

http://ukrainian.voanews.com/content/osce-ukraine-russia-us/3176922.html

Читайте також:  З полону “ЛНР” визволений Володимир Жемчугов, який втратив зір і кінцівки. ФОТО