Головний лікар обласного перинатального центру може позбутись посади

Таку думку висловив голова облдержадміністрації Олег Гончарук під час наради з керівництвом департаменту охорони здоров’я щодо найбільш проблемних питань галузі.


IMG_6813_(1)_(1)

Під час засідання йшлося про ситуацію з матеріально-технічним забезпеченням обласного перинатального центру та резонансними фактами  публічних звернень громадян про побори у закладі, інформує прес-служба ІФ ОДА.

За словами очільника області, стан справ у Івано-Франківському обласному перинатальному центрі можна назвати критичним.

«З одного боку жителі області систематично скаржаться на побори у цьому медичному закладі, з іншого – на ганебні умови перебування вагітних жінок, матерів та новонароджених діток у ньому. Ця проблема не нова і тягнеться уже роками. Але сьогодні обласна влада, за повної підтримки громади області, готова до прийняття кардинальних рішень», – зазначив голова облдержадміністрації.

Як пояснив посадовець, персональну відповідальність за стан справ у перинатальному центрі повинен нести головний лікар закладу Ігор Вакалюк.

«Ми задіємо всі законні важелі впливу, щоб змінити ситуацію. Не може бути, щоб перинатальний центр працював не для людей, а так, як це вигідно керівнику установи», – наголосив Олег Гончарук.

Посадовець повідомив, що окрім використання адміністративних важелів впливу готовий звертатися за підтримкою і до правоохоронних структур.

Читайте також:  Головний лікар Івано-Франківської ЦМКЛ задекларував раритетний "Pontiac Fly", фірму та родовище
загрузка...