Понад три сотні спортсменів з’їхались до “Буковелю” на вражаючі змагання “Гонка Нації” (відео+фото)

Вперше у 2016 році спортсмени зі всієї України мали змогу випробувати себе на витримку у вражаючих змаганнях з перешкодами «ГОНКА НАЦІЇ», що пройшли на території ГК «Буковель» цієї суботи.

10428451_1038519826175641_3363896019143170289_n

Виснажливу дистанцію 9 км і 21 перешкоду підкорювали три сотні відчайдушних сміливців.

В рамках SNOW RACE відбулось 4 старти: ELITE, 2 забіги STANDART, командний забіг. 

Кращий результат серед хлопців у категорії ELITE показав Вадим Рогозовський, який подолав дистанцію за 1 годину, 4 хвилини,31 секунду. 

«Траса була надзвичайно складною, особливо виснажив підйом в гору. Але я відчував, що йду першим і це додавало наснаги. Здивувала оригінальна перешкода «пилка», коли треба було розпилити замерзлу в камінь колоду. Та я впорався з нею, і прибіг першим» – коментує Вадим. 

відео: XSPORT.ua

Серед дівчат перемогу здобула Катерина Сербенюк, її результат –1 година, 24 хвилини, 46 секунд. 

«Я навіть не очікувала, що буде наскільки важко! Але незважаючи на це, зимовий екстрим лише додавав азарту, стимулював бігти і долати себе! Це моя друга перемога у ГОНЦІ НАЦІЇ, я дуже вдячна організаторам за такий чудовий захід» – ділиться враженнями Катерина.

Козачок Дмитро з невеликим відривом виборов друге місце серед хлопців (01.04.53), третє дісталось неодноразовому переможцю попередніх змагань – Хадико Олександру (його результат – 01.06.42). 

Другою серед дівчат фінішувала Воронченко Надія (01.28.52). І закрила трійцю лідерів Коваленко Інна (01.30.04).

У командному забігові перемогу здобули BodyMaster із Ковеля у такому складі: Бабіч Віталій, Савлук Олександр, Васільєв Данило, Марковський Дмитро, Михайленко Павло.

відео: XSPORT.ua

Лідерів традиційно нагороджено кубками «ГОНКИ НАЦІЇ» та грошовими призами.А всі, без виключення, фінішери отримали медаль та футболки.
 

«ГОНКА НАЦІЇ у Буковелі – це справжній апофеоз у нашій справі. Ми завжди прагнемо організувати для українців найкращі, найдрайвовіші змагання, де б вони мали змогу випробувати свій дух та силу. Буковельська траса SNOW RACE максимально відповідала моєму уявленню про те, якими саме повинні бути справжні спартанські гонки: екстремальні погодні умови, засніжена траса, круті гірські підйоми, складні перешкоди. Спільними зусиллями нам вдалось реалізувати цю надзвичайну ідею, і результат перевершив очікування. Цього року ми плануємо провести ще один етап забігів в Буковелі» – коментує організатор проекту Юрій Подлєсний. 

відео: XSPORT.ua

Всі учасники гонки відчули шалений драйв та приплив адреналіну. На трасі їх чекали жорсткі і непередбачувані перешкоди,с творені професіоналами: подолання шнуркової драбини, канати, переміщення шин, перенесення важких мішків, рукохід, перестрибування через вогонь та багато інших. 

Наступний етап забігів пройде в м. Києві на території мототреку Пирогово. 

Реєстрація вже відкрита. Зареєструватися та отримати детальну інформацію ви можете на офіційному сайті проекту http://racenation.com.ua, а також на нашій сторінці в facebook https://www.facebook.com/racenation.com.ua/?fref=ts.

відео: XSPORT.ua

Читайте також:  На Закарпатті вилетів у кювет автобус з українськими спортсменами. Є постраждалі