Франківчанка вийшла заміж у гіпсі (фото)

26-річна Ліліяна з Івано-Франківська, яка стала учасницею романтичного реаліті-шоу «4 весілля» на «1+1», вийшла заміж з гіпсом на нозі. Дівчина отримала перелом пальця на нозі напередодні свого найочікуванішого свята – власного весілля, повідомляє прес-служба 1+1.

sH7wehWG-Jw

«Ніхто й не думав, що за день до весілля я можу зламати палець, і весілля може взагалі не відбутися. Лікар сказав, що не можна багато рухатися, але якщо Ваня буде носити мене на руках, то можна грати весілля», – каже Ліліана.

Проте така прикрість не стала на заваді святковому настрою наречених, адже коханий Ліліяни Іван запевнив дівчину, що готовий носити її на руках хоч ціле життя.

Цікаво, що від знайомства Ліліани та Івана до весілля була лише одна зустріч. Наречений зізнався, що покохав дівчину тієї миті, коли їхні погляди зустрілися вперше. Знакова для цієї молодої родини зустріч сталася на Святвечір, коли Ліліана прийшла навідати свою подругу до хостелу, де і зустріла Івана. А вже, побачивши дівчину втретє, хлопець подарував їй обручку з діамантами та запропонував одружитися.

«Так швидко і непередбачувано.Я навіть не подумала, що може бути така історія, як в нас
», – згадує Ліліана.

Між рідними містами закоханих 1288 кілометрів, адже Іван – з міста Лисичанська, а Ліліана – з Івано-Франківська. Проте велика відстань не стала на заваді коханню пари.

«Наше весілля всім доведе, що Схід і Захід будуть на віки разом», – вважає Ліліана.

Незважаючи на гіпс на нозі нареченої, весілля відбулося. Іван не тільки носив Ліліану на руках впродовж всього свята, але і сам вибирав сукню для неї. Звичайно, хлопець особливу увагу приділив декольте.

Читайте також:  Суттєве зниження температури: Синоптик Наталка Діденко повідомила прогноз погоди на святкові вихідні та початок тижня

Як відбулося весілля Ліліани та Івана в Івано-Франківську, дивіться вже сьогодні на телеканалі «1+1» о 22.00.