Прогноз погоди. Весна-2016 в Україні буде холодною

Всі три весняні місяці буде дощ, а в кінці травня прийде спека.images (4)

Синоптики обіцяють українцям ранню весну з дощами і хмарами. Про це свідчить прогноз на найближчі три місяці від народного синоптика Леоніда Горбаня. “Цей рік проходить під знаком Марса, який повторюється кожні 7 років. Весна в рік Марса завжди холодніше, ніж звичайно, і більш дощова. Така погода протримається до 20 травня, а потім нарешті прийде різке і стійке потепління, аж до спеки”, — зазначає Горбань.

БЕРЕЗЕНЬ. Перший місяць весни обіцяє бути холодним, дощовим і сирим. Температура повітря в перших числах буде коливатися в межах 5 градусів морозу, але вже до 8 Березня почнеться відлига.Ну а далі нас чекають погодні гойдалки — в середині місяця знову похолодає, до -6 °С, а до 20-х чисел температура підніметься до +1 °С, і далі буде йти тільки на підвищення.

КВІТЕНЬ. Але вже з початку квітня синоптики знову обіцяють похолодання і рясні дощі. У першій половині місяця випаде 35-43 мм опадів, а друга половина буде тепла і суха. Температура повітря знову буде далека від стабільності: з 1 по 8 квітня стовпчики термометрів покажуть впевнені плюс +5-10 °С, а до 11 квітня потеплішає ще на пару градусів — до +15. Але далі температура знову піде на зниження, до +7-10 °С до 18 квітня, 19 квітня — вже +15 °С, а з 24 числа — знову до +9-11 °С. Завершиться місяць досить тепло: +12-14 градусів з ясним небом.

ТРАВЕНЬ. Останній місяць весни, за словами синоптиків, буде самим “бурхливим”: на початку місяця — дощі та бурі, а до кінця — спека. Так, за першу половину травня випаде до 35-40 мм опадів, а травневі свята, швидше за все, доведеться відзначати вдома — експерти прогнозують дощі і сильний вітер аж до 5 травня. Температура повітря на початку місяця буде коливатися від +12 до +18 °С. А в другій половині місяця різко потеплішає, і настане довгоочікуване літо — температура підскочить до +25 градусів в денний час.

Читайте також:  А цю річ варто почитати в оригіналі! РуSSкіє: вам усім - у пекло (no comments)!

Джерело: УкрМедіа