Вчені довели, що гроші не роблять людину щасливішою

Британські вчені провели ряд досліджень і довели, що зв’язку між рівнем щастя та розміром заробітної плати людини немає, гроші не роблять людину щасливішою.

54682e4c8ed93f83e8a072ab61fcc5641458750351

Всі отримані результати були оприлюднені у виданні «Personality and Social Psychology Bulletin», новину передає «Преса України».

Британські фахівці із університетів Нотінгема та Стірлінга досить тривалий час проводили ряд досліджень, які спростували думку, що щастя людини залежить від розміру її заробітної плати. За майже 10 років було опитано 140 тисяч людей. Опитування респондентів проводилось у Німеччині та Англії. Їм пропонували відповісти на певні питання, що стосувалися почуття задоволення. Наприклад, в які моменти вони відчували найбільше почуття задоволення від життя і як це було пов’язано з матеріальним достатком.

Згідно отриманих результатів, було встановлено, що радість від отриманої зарплатні є короткотривалим почуттям. Разом з тим, у час не найкращого фінансового становища люди відчувають негативні емоції.Певна частина опитаних європейців зізналась, що зменшення зарплатні навіть викликало агресію, вони ставали більш дратівливими.

Варто відзначити, що серед факторів, які несуть негативний вплив на відчуття щастя, зменшення рівня доходів перевершило навіть втрату роботи, проблеми в родині або погіршення здоров’я. Найгірше переживали скорочення доходів ті, хто описав себе як чесний і добропорядний громадянин.

Та, незважаючи на всі результати, науковці повідомили, що найчастіше на питання «Що робить вас щасливішими?» люди як і раніше відповідають: сім’я, друзі і діти.

Нагадаємо, що генетики змогли створити живу тканину для біоробота, скелет якого був надрукований на 3D-принтері.

Джерело: http://uapress.info

Читайте також:  Китай має намір запустити в космос власну орбітальну станцію в 2018 році