СБУ оприлюднила список з іменами 1391 зрадника у лавах служби

Служба безпеки України (СБУ) оприлюднила на своєму сайті поіменний список колишніх співробітників спецслужби, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога, повідомили в прес-центрі СБУ.

1449672682-4412-sbu

Згідно з повідомленням, в цей список увійшли 1391 колишній співробітник Служби безпеки, у тому числі в званні лейтенанта, майора і полковника.

Зокрема, до списку ввійшли 135 осіб з 3-го управління (з дислокацією в місті Сімферополь АР Крим) ЦСО «А» СБ України, вісім осіб з управління внутрішньої безпеки СБУ, а також 817 осіб з ГУ СБУ в АР Крим, 383 – з УСБУ в Севастополі, 26 осіб із санаторіїв «Євпаторія» і «Чорномор’я», а також з оздоровчого комплексу «Парус» СБУ та інші.

Як повідомляв УНІАН, з лютого 2014 року Росія окупувала частину території України – Крим і східну частину Донбасу і розв’язала кровопролитну війну, яка досі триває, під час якої було вбито близько 10 тисяч осіб. Крім того, майже 2 млн людей були змушені залишити свої домівки. Більша частина населення РФ схвалює такі дії керівництва своєї країни.

Джерело: unian.ua

 

Читайте також:  Держприкордонслужба та СБУ ліквідували 23 канали нелегальної міграції