У”URBI ET ORBI” ПАПА ПРОСИВ ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

56c6f0b309faf_Papa-Frantsisk(2)

Cьогодні Папа Римський відслужив урочисту Пасхальну Службу Божу. По закінченні Меси він благословив вірян та виступив із традиційним зверненням “Urbi et Orbi”. У своєму посланні потифік загадав і Україну.

«Нехай же Господь життя супроводжує також зусилля, що мають на меті досягти остаточного подолання війни в Україні, надихаючи й підтримуючи також ініціативи гуманітарної допомоги, між якими – звільнення в’язнів», – сказав Римський Архиєрей.

Із побажанням миру звернувся Папа також і до мешканців Сирії. Згадав понтифік у “Urbi et Orbi” і нещодавні теракти у Бельгії та попросив Божого благословення і для інших держав світу, де немає спокою, де гинуть люди та існує соціальна несправедливість.

«До всіх, хто в наших суспільствах втратив всяку надію та радість життя, до пригнічених похилих віком осіб, які в самотності відчувають упадок сил, до молоді, якій, здається, немає майбутнього, до всіх ще раз звертаюся словами Воскреслого: «От, нове творю все… Я спраглому дам даром від джерела води життя» (Одкр 21,5-6). Нехай же це підбадьорливе Ісусове послання допоможе кожному з нас зі ще більшою мужністю, з більшою надією, вирушити на прокладання шляхів примирення з Богом та ближніми. Ми дуже цього потребуємо», – заявив Римський Архиєрей.

Джерело: http://risu.org.ua

Читайте також:  «Наша церква перетворюється на церкву в діаспорі». Великдень по-українськи в окупованому Криму