У Києві 20 осіб штурмували управління поліції і напали на «копа»

88_main

Буйні чоловіки намагалися “визволити” порушника

Біля Солом’янського райвідділу поліції вчора пізно ввечері було неспокійно: після доставки в райвідділ порушника, до місця події прибули близько 20-30 агресивно налаштованих чоловіків і спробували штурмувати райвідділ.

У поліції уточнили, що чоловік, якого привезли в райвідділ, був затриманий екіпажем патрульних за порушення правил дорожнього руху. Оскільки водій поводився агресивно і некоректно, відмовлявся показувати документи на авто і на іменний номер, патрульні доставили його до Солом’янського управління поліції Києва для складання адміністративного протоколу. По дорозі чоловік подзвонив своїм знайомим і повідомив про подію.

До управління прибули кілька десятків чоловіків. Вони називалися представниками громадської організації, вели себе агресивно, намагалися проникнути всередину, виламати двері і “звільнити” свого товариша. Правоохоронці змушені були викликати спеціальний підрозділ для стабілізації ситуації. Також до райвідділу були стягнуті більше 10 патрулів поліції, і збудований кордон.

Двом з прибулих чоловіків вдалося прорватися в будівлю поліції, при цьому вони били поліцейського, який перебував при виконанні службових обов’язків і намагався зупинити незаконне проникнення.

 

Джерело: http://kiev-ukr.segodnya.ua

Читайте також:  Тіло померлого франківського професора Володимира Грабовецького пролежало на вулиці близько трьох годин