НОВІ ПОДРОБИЦІ У СПРАВІ ВИБУХУ ГАЗУ В СЕРЕДМІСТІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

8 квітня, о 16 годині в середмісті Франківська горіло приміщення.

gj6tf1nPBD0

Як повідомляють в ДСНС в Івано-Франківській області, до них поступило повідомлення про те, що в м. Івано-Франківську по вул. Лесі Українки,1 в салоні «Обрядового мистецтва» ( площа 30 м.кв.), який знаходиться на першому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку розміром в плані 15х20 м. відбувся вибух газу.

 

По прибуттю до місця виклику було встановлено, що в приміщені салону «Обрядового мистецтва», відбувся вибух газу в котельні розміром 1,5х1,5м з подальшим горінням ізоляції труб. В котельні розміщений 2-х контурний димохідний газовий котел, який забезпечує опалення даного салону.

 

Внаслідок вибуху та пожежі пошкоджено ізоляцію труб котла, котел, дерев’яний короб, закопчено стіни та стелю. Потерпілих, травмованих та руйнувань немає.Пожежу ліквідовано о 16.29 порошковим вогнегасником. До місця події, на який виникла пожежа, виїжджали МОГ УДСНС в області, МОГ УНС ОДА, ДПРЧ-1 м. Івано-Франківська, аварійна газова служба, працівники медичної служби та поліції, РЕМ, комунальні служби міста.

Джерело: http://firtka.if.ua

 

Читайте також:  “Вдарять морози”: синоптики попереджають про різке похолодання в Україні