КОЦАБА ПРОСИВ ЖУРНАЛІСТА РОСІЙСЬКОГО ТБ СКИДАТИ ЙОМУ ЗАВДАННЯ У СОЦМЕРЕЖІ

В Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.
DSC_1322

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні завершили перегляд відеодоказів. Далі суд перейшов до розгляду аудіодоказів.

Зокрема, на суді прослухали аудіорозмову Коцаби із журналістами про ефір (включення) на телеканалах «Росія 24» та «Першого каналу». Далі заслухали аудіозапис, в якому відбулася розмова підсудного із невідомим чоловіком, який радить Коцабі під протокол казати, що він не проти територіальної цілісності країни, а критикував владу.

Після цього суд прослухав розмову підсудного з мамою. Каже мамі, що «все це» узгоджено з людиною, яку мама знає. Окрім того, Руслан Коцаба заявив рідній матері, що «це багатокомбінована операція і він там не один учасник».

Є ще одна розмова про те, як Коцаба просить журналіста російського каналу скинути йому у соцмережі завдання, а він буде його виконувати, згодом, домовлялися про деталі.

Наступна розмова з журналістом, який каже, що йому терміново потрібний запис і Коцабі треба їхати в Коломийський район, щоб зняти людей, які отримали повістку і не хочуть йти воювати. Він зізнається російським журналістам, що в нього тепер проблеми в сім’ї, через те що літав у Москву.

Джерело: http://firtka.if.ua

Читайте також:  Вічна пам'ять: на Прикарпатті поховали загиблого героя АТО