ОПЛАТИВШИ ПОВНУ ВАРТІСТЬ ЖИТЛА ЛЮДИ І ДОСІ НЕ ОТРИМАЛИ ПРАВ НА ВЛАСНІ КВАРТИРИ

Мешканці Івано-Франківська, які придбали квартири у новобудові на межі вулиць Довгої-Тичини, не можуть отримати права власності на помешкання.

nkontrol_frank_1204
«Ми не можемо оформити субсидії. Понад те, за світло платимо як юридичні особи, тобто в рази дорожче», – скаржаться люди.

Прав власності люди вже роками вимагають у фірми, з якою укладали угоди про купівлю житла, але там усю відповідальність перекладають на забудовника. Мовляв, жодного відношення до будівельних махінацій не мають, хоч у вікнах агентства і досі красуються рекламні стенди із проблемним житлом.

Також журналісти «Народного контролю» звернулися у ПАТ «Прикарпаттяобленерго», де намагалися з’ясувати, чому люди отримують світло не з власної підстанції, а з сусідніх електроопор. «Електрики» пояснили: забудовник не звернувся до них із заявою щодо передачі підстанції та кабелів.

«Ми не можемо заключити з побутовими споживачами договір щодо постачання електроенергії. До нас має звернутися замовник будівництва», – пояснює головний інженер філії  ПАТ «Прикарпаттяобленерго Івано-Франківський РЕМ» Остап Старик.

В управлінні архітектури «Народному контролю» назвали фірми, які зводили житло: «Прикарпаттяавто» та Івано-Франківська обласна організація «Всеукраїнської спілки автомобілістів» – два співзабудовники.

«Радше за все,  не було сплачено пайової участі, тому люди і мають зараз ці проблеми», – припустив головний архітектор Івано-Франківська Дмитро Нижник.

«Народний контроль» направив запити у профільні управління та інспекції, щоб вирішити численні проблеми житлового будинку на Довгій-Тичини.

Джерело: http://firtka.if.ua

 

загрузка...