Бунт у Луцькому СІЗО: в’язні масово порізали вени

У Луцькому слідчому ізоляторі ввечері 13 квітня в’язні влаштували кривавий протест, пояснивши його утисками їхніх прав.

1

Бунт заарештованих стався близько 22-ї години, передають “Волинські новини”.

Зараз відомо, що травм самі собі завдали 26 в’язнів — це приблизно половина від усіх, яких на цей момент утримують у СІЗО. У більшості — різані рани передпліччя рук, нанесені розбитим склом.Трьом постраждалим надали медичну допомогу у лікарні.

Крім того, на знак протесту ув’язнені камер внутрішніх постів №№4, 5, 6 стукали в двері, викидали особисті речі, виливали воду, підпалювали речі та пошкоджували майно камер.

В Управлінні Державної пенітенціарної служби Волинської області запевнили, що вже до опівночі усе вдалось владнати.

Родичі в’язнів під стінами СІЗО розповіли, що ув’язнені підняли бунт через утиски їхніх прав на передачі та побачення з рідними.

У СІЗО давно немає постійного начальника, лише змінюються виконувачі обов’язків, через це працівники ізолятора зовсім вийшли з-під контролю, що навіть не гребують виймати продукти з передач, а за побачення вимагають хабарі,
— поскаржився брат одного з ув’язнених.

Луцька прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розпочали за фактами масових безладів у СІЗО. Йдеться про дві статті — про “злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань” та “дії, які дезорганізують роботу установ виконання покарань”.

.

Читайте також:  У Мексиці в ДТП потрапив автобус з паломниками, загинули чотири людини