“Тато пообіцяв старшому сину купити костюм на випускний. Не встиг…”, – сини бійця АТО потребують допомоги

Прикарпатців закликають допомогти сім’ї бійця АТО Віктора Спориша з Калущини.

 

1

Про це й мережі Фейсбук пише волонтерка Наталя Перцович:

“Ці хлопчики дочекались свого татка з війни. Але він помер через два дні після демобілізації.Знаєте, що вразило в цій історії найбільше? Старшому синові тато пообіцяв купити костюм на випускний в школі. Не встиг…
Ця інформація про них, надана мені Калуською спілкою ветеранів:
“Спориш Віктор народився 11 квітня 1975 року в Сумській області, одружився у 1998 році. У 2007 році сім’я переїхала жити до с. Новиця, Калуського району, Івано-Франківської області. Разом з дружиною Любов’ю виховували двох синів Романа 1999 року народження та Андрійка 2008 року народження.
Мобілізували Віктора у лютому місяці 2015 року, 1 місяць провів у військовій частині на Рівненщині, де проходив навчання, потім був відправлений захищати кордони України на схід у зону бойових дій. Військову службу ніс у військовій частині В4126, де був водієм – зв’язковим. Посвідчення учасника бойових дій № 044165.У зоні бойових дій Віктор перебував 1 рік і 2 місяці.
Додому повернувся 8 квітня, а 9 квітня на території власного будинку помер від серцевої недостатності.
Постійної роботи Віктор не мав, сім’я жила за кошти, які чоловік заробляв на тимчасових підробітках у селі. Матеріально-побутові умови сім’ї дуже складні. У будинку, де проживає сім’я відсутні меблі, постільна білизна. Сім’я залишилася без годувальника, проживає у недобудованому будинку, де відсутні належні умови для життя ( немає туалету, води)”.

Допомогти дітям та дружині бійця можна за наступними реквізитами та даними:

Син Роман – 20.05.1999 року народження, розмір взуття – 43, ріст – 181 см., вага – 70 кг
Навчається у 11 класі Новицького НВК, мрія хлопчика пов’язати своє життя з військовою службою. У даний час Роман готується до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації. Має намір вступити в Івано-Франківський національний університет нафти і газу.

Читайте також:  У Калуші 567 учасників складали ЗНО з української мови і літератури в 41-й аудиторії

Син Андрій – 12.12.2008 року народження, 1 клас, розмір взуття – 32, ріст – 120 см.
Номер картки в Ощадбанку: 2625 2500 985061 – Спориш Роман Вікторович.

 

 2
Джерело

.