МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА В ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2016 РОКУ ПЕРЕВИКОНАНИЙ НА 67,6 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ. КУДИ ПІДУТЬ ГРОШІ?

Про це розповів голова бюджетного комітету Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук.

1396431395-5082--wwwsegodnyaua

Перевиконання Івано-Франківського міського бюджету склало 56,6 мільйона гривень по Загальному фонду та 11 мільйонів гривень по Спеціальному фонду бюджету.

 

Голова фракції «Українського об’єднання патріотів-УКРОП» Володимир Олійник переконаний, що кошти від перевиконання повинні бути значною мірою спрямовані на соціальні потреби:

«Скажімо лише перевиконання за перший квартал поточного року може дозволити до кінця року щомісяця кожному вчителю та вихователю дитячого садка доплачувати надбавку до зарплати в сумі 1 тисячі гривень.

Цих коштів достатньо і для забезпечення безкоштовного харчування школярів 1-4 класів. Разом з цим, тепер можна віднайти кошти, які міська влада «загубила» при складанні бюджету, – на ремонт стратегічно важливих для міста вулиць Кармелюка і Ленкавського.

Зауважу, що наша міська партійна організація вже зібрала близько 20 тисяч підписів за бюджетне фінансування харчування школярів та близько 3 тисяч – за негайний ремонт вулиць Кармелюка і Ленкавського.

Раніше влада казала, що грошей немає, – тепер вони є, – і це лише перевиконання  за перший квартал 2016 року. Тобто за рік можна прогнозувати перевиконання на 250 мільйонів гривень.

Ми будемо вимагати припиняти кулуарний розподіл грошей іванофранківців, скажімо їх спрямування на дерибан через схеми поповнення статутних фондів комунальних підприємств і подібне.

Повинне бути врахована думка мешканців, проведені громадські слухання, наші депутати повинні бути допущені до роботи в бюджетній комісії».

Джерело: http://firtka.if.ua

Читайте також:  На Прикарпатті на пожежі заживо згорів 36-річний чоловік