На Івано-Франківщині відбудеться арт-фестиваль просто неба «Трикутник»

2-3 липня в селі Воскресінці Івано-Франківської області відбудеться арт-фестиваль просто неба «Трикутник».

1

Наразі проводиться кампанія зі збору коштів для покриття частини витрат на його проведення, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Культпростір”.

«Ми прагнемо розширити творчі й технічні кордони нашого дійства, тому зібрані кошти плануємо витратити на організацію літературного і хендмейд-майданчиків», – зазначають організатори.

До фестивалю готують музичну, літературну й кінопрограми. На «Трикутнику» виступлять гурти з різних міст України, серед яких – Vivienne Mort, «Оркестр Че», «Без обмежень», Semmar та Piano.

Молоді українські режисери представлять свої документальні та художні стрічки під час нічних кінопоказів. А письменники Тарас Прохасько, Олена Герасим’юк, Христя Венгринюк і багато інших проведуть авторські зустрічі й читання своїх творів.

На природі влаштують виставки, фотосушки і майстер-класи із гончарства, різьби по дереву, ліплення з глини, виготовлення іграшок та прикрас.

За словами організаторів, у фестивалі можуть взяти участь всі охочі.

«Нам важливо популяризувати сучасне мистецтво. Тому ми ставимо за мету активізувати місцеву молодь і зруйнувати бар’єр між глядачем і учасником», – кажуть вони.

Збір коштів для фестивалю «Трикутник» проводиться на українському спільнокошті Big Idea.

Джерело : stanislavske.tv

Читайте також:  "Смерть пармезану". Російський поет Орлуша дасть концерт у Києві