СБУ ліквідувала канал постачання наркотику “Subutex” в Україну

Контрабандний канал постачання наркотиків в Україну ліквідували співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками на Івано-Франківщині.

1

Налагодив наркотрафік 35-річний мешканець обласного центру. Він організував придбання наркотику за кордоном та збував його на території Івано-Франківської та інших областей.До злочинної діяльності зловмисник залучив спільника, який перевозив наркотики.

Правоохоронці одночасно затримали кур’єра під час перевезення десяти з половиною тисяч наркотичних пігулокчерез кордон та організатора контрабанди у власному помешканні. З автомобіля, що належить кур’єру, співробітники СБУ вилучили таблетки «Subutex» зі вмістом наркотичної речовини бупренорфін, приховані у мішках з собачим кормом та пачках з кавою. Вартість вилученої партії наркотиків на «чорному ринку» становить понад три мільйони гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України. Зловмисників затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу та повідомлено про підозру. Тривають невідкладні слідчі дії.

Це друге впродовж місяця затримання організаторів контрабанди наркотиків в області. Наприкінці березня співробітники Івано-Франківського управління СБУ затримали чотирьох злочинців з партією у 30 тисяч наркопігулок.

За матеріалами прес-центру СБУ

Джерело: http://magnolia-tv.com.

Читайте також:  Двоє відомих українських письменників потрапили в ДТП (фото)