Шахраї видурили у трьох прикарпатців понад 30 тисяч гривень

До правоохоронців Івано-Франківської області, впродовж доби звернулося троє мешканців області, які повідомили що до них зателефонували невідомці і шахрайськими методами заволоділи їхніми грошовими коштами на загальну суму близько 33 тис. гривень.

shahrayi-890x395

Зловмисники представлялися банківськими працівниками та повідомляли громадянам про різні акції, які проходять на цей час в їхніх банках.

У першому випадку шахраї заволоділи коштами 45-річного жителя Івано-Франківська, дізнавшись номер банківської карти, зняли кошти в сумі 15 тис.грн.

В другому та третьому випадках телефонні шахраї діяли за тією ж схемою, представлялись працівниками банків, в результаті чого потерпілі позбулись своїх коштів в сумі близько 18 тис. гривень.

Наразі правоохоронці працюють над встановленням осіб зловмисників та їх затриманням. За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за частиною 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з численними фактами шахрайств, правоохоронці вкотре закликають громадян бути пильними та обережними: не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам, проявляти свідомість та не приймати поспішних рішень. У жодному випадку не довіряти отриманій інформації, адже немає такої життєвої ситуації, яка би вимагала термінової потреби перечислювати комусь гроші за будь що. Перше, що має викликати сумнів у кожного пересічного громадянина незалежно від віку, – це коли співрозмовник проявляє наполегливість і без жодних компромісів з боку потерпілого, продовжує вимагати переказати кошти, або вказати свої особисті реквізити банківських рахунків. Такі телефонні дзвінки варто ігнорувати і не вступати в тривалі переговори. Якщо Ви дослухаєтеся до наших порад Ви не станете ошуканими.

Джерело: versii.if.ua.

Читайте також:  Під час пожежі на Київщині загинуло 17 осіб похилого віку, – ДСНС