Гончаренко заявив, що підвищення ціни на газ дозволить виключити корупцію

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко заявив, що підвищення ціни на газ дозволить усунути корупційну складову. Таку думку він висловив в ефірі “Вечірнього прайму” на телеканалі “112 Україна”.

227436

За його словами, встановлення єдиної ціни на газ є концептуально правильним рішенням.

“Ми обманюємо самі себе, коли ми введемо три різні ціни на один і той же товар. Я за те, щоб ціна на один і той же товар була одна. І коли уряд Яценюка збиралося підняти на 75% якісь тарифи, але залишити 3 різні ціни, я був проти. Коли сьогодні ми виходимо на одну ціну – це концептуально правильно. Це єдиний спосіб піти від крадіжок і корупції”, – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін встановив єдину ціну на газ у розмірі 6 тис.879 грн. Відзначимо, раніше прем’єр не виключив, що це остання зміна ціни на газ в історії держави.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що усвідомлює, що це непросте рішення для країни. “Я розумію, що зараз популісти почнуть говорити, що все пропало, що “катастрофа, все буде дуже погано”, але ні, я вірю в те, що ми приймаємо державне рішення, що ми здатні сьогодні забезпечити підтримку тих, хто потребує”.

 

Джерело: http://ua.112.ua

Читайте також:  “Кинули гранату під двері”: Невідомі підірвали квартиру депутата