Правила оформлення субсидій стануть складнішими

Фінансовий експерт Олександр Охріменко переконаний, що найближчим часом умови отримання субсидій буде змінено, оскільки через зростання тарифів кількість бажаючих скористатись допомогою від держави зросте вдвічі: від 6 млн. до 12 млн. Про це пише видання Gazeta.ua.

43739_w_300

Не виключено, що нові умови отримання субсидій будуть набагато складнішими, або субсидії взагалі замінять адресною допомогою.

“Якщо їх не міняти, то не виключено, що їх будуть отримувати більше 60% сімей. Плюс, раніше поставало питання, що за відсутності чіткого обліку субсидії отримують ті, кому вони не підходять. З цієї причини Кабмін хоче змінити умови, і тоді можна буде побачити, скільки людей буде звертатися. Якщо нічого не змінювати, то кількість охочих збільшиться в два рази.Якщо зараз субсидії отримують 6 мільйонів сімей, то їх може стати 12 мільйонів”, – повідомив Охріменко.

Також експерт впевнений, що через подорожчання тарифів сама система субсидій стане неефективною , тому її можуть замінити адресною допомогою. Нагадаємо, з 1 травня в Україні подорожчали газ, опалення та гаряча вода.

Джерело: http://znaj.ua

Читайте також:  Закон, що дозволить їздити на авто з іноземними номерами більше року, повністю переверне автомобільний ринок