Археологічна сенсація. Виявлено легендарне “Біле місто” золота

Чутки про це місто ходили з XVI століття, з часів іспанських конкістадорів.

1590043

Тисячолітня статуя Будди приховувала ченця 23 лютого 2015, 12:46
У джунглях Гондурасу археологічна експедиція виявила руїни міста-держави невідомої науці цивілізації Центральної Америки, пише Fox News.

Цікаво, що чутки про це місто ходили зі XVI століття, з часів іспанських конкістадорів. У місцевих легендах воно було відоме як “Місто мавпячого бога”.

Секрет неандертальців і перша американка: Відкриття археології 2014 року

В експедицію входили вчені з США і Гондурасу, інженер (фахівець по роботі з лідаром), антрополог, етноботаніка і 16 бійців гондураського спецназу, що забезпечували безпеку досліджень.

В Ізраїлі виявили сто доісторичних святилищ із сексуальною символікою 12 лютого 2015, 19:03
Група виявила руїни в регіоні Гондурасу під назвою Ла-Москітія, який покритий густими джунглями. Завдяки цьому грабіжники до міста не добиралися.

Вчені виявили і нанесли на карту площі, стіни, піраміди і кургани, які належать до невідомої індіанської культури. Судячи з усього, розквіт її припав на 1000-1400 роки.

У Єгипті виявлені пам’ятники невідомого фараона і культу Місяця

Також були знайдені 52 артефакти, такі як кам’яні сидіння, фрески із зображенням змій і грифів, а також голову “людини-ягуара” – фрагмент скульптури, який демонструє шамана в зміненому стані свідомості.

Всі знахідки були задокументовані, але вчені залишили їх на місці, а місце розташування міста поки не називається, щоб убезпечити від спустошення грабіжниками.

Названа причина загибелі цивілізації майя 30 грудня 2014, 11:15
Нагадаємо, історія відкриття почалася в 2012 році, коли група американських археологів і кінематографістів за допомогою лідара (лазерного ехолокатора) розгледіла під покровом джунглів Ла-Москітії прямі лінії і прямокутники. Так як у природі така геометрія не зустрічається, вчені вирішили, що знайшли руїни міста, – і не помилилися.

Читайте також:  Науковці зняли на відео, як Сонце розриває комету

Кактуси, гриби і ритуальні клізми: психоделічна медицина Мезоамерики

У 1939 році про виявлення міста заявив американський авантюрист Теодор Морд, що нібито пролітав над ним на літаку. Однак Морд загинув в автокатастрофі, так і не встигнувши розповісти про місцезнаходження міста.

Безпеку експедиції забезпечували 16 бійців гондураського спецназу
Згідно з основною гіпотезою, ці руїни належать легендарному Сьюдад Бланка (Білого місту), про яке імператору Карлу V писав Ернан Кортес. Конкістадор чув від місцевих мешканців, що на території, де зараз розташований Гондурас, ховається держава, рівна ацтекській за багатством.