Незабаром до Івано-Франківська приїде дитячий лікар Євген Комаровський

На початку червня до Івано-Франківська в рамках туру західною Україною приїде відомий дитячий лікар Євген Комаровський. Усі бажаючі зможуть відвідати зустріч з популярним лікарем, задати свої питання та навіть взяти автограф.

8223_a44tns6ws6c1

Подія буде абсолютно безкоштовною для усіх бажаючих. Доктор планує відвідати також Чернівці та Львів. Організацію приїзду до Франківська Євгена Комаровського взяла на себе команда громадської організації “Мами Прикарпаття”.

 

Мета візиту Комаровського – донести знання, поширити корисні знання серед молодих батьків, – пояснює голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.Зустріч із франківцями буде проведена у форматі запитання-відповіді. Після півгодинної лекції доктор Комаровський відповідатиме на запитання зали. Загальна тривалість заходу – до 4 годин.Вхід вільний. Зустріч – безкоштовна”.

 

Також організатори взяли на себе зобов’язання прийняти гостя – оплатити проживання, харчування і трансфер. Тож шукають партнерів серед зацікавлених бізнесменів, меценатів, медичних закладів тощо.

Читайте також:  У Надвірній головний лікар дитячої лікарні спричив ДТП (фото)

Джерело.