На Прикарпатті розпочався призов на строкову військову службу

Посадові особи обласного військового комісаріату ознайомили членів обласної призовної комісії з нарядом на весняний  2016 року призов громадян області на строкову військову службу, планом відправок молодого поповнення до військових частин та планом роботи на період весняного призову.

085075a933dd

Особливостями проведення весняного призову громадян області на строкову військову службу, змінами до чинного законодавства з цих питань, а також з інформацією про утворення призовних комісій районів (міст), стан призовних дільниць у районах (містах) області, їх спроможність до проведення заходів з призову та ходом виконання встановлених завдань.

Окремих членів обласної призовної комісії вирішили закріпити за районами та містами області для здійснення контролю за ходом призову громадян на строкову військову службу і надання допомоги районним (міським) військовим комісаріатам у їх роботі.

Перша відправка команд у військові частини на території Львівської, Київської, Одеської, Полтавської областей від збірного пункту обласного військкомату та урочисті проводи призваних на строкову військову службу заплановані на 12.00 год., у четвер, 12 травня.

Призвані на строкову військову службу в зону АТО направлятися не будуть.

Читайте також:  У морзі Львівської лікарні швидкої допомоги ожив труп

Джерело.