facebook

Цукерки “РОШЕН” І самооборона: фанати Лободи вимагають від мера Франківська пояснень за зірваний концерт

Фанати Світлани Лободи годували самооборону Івано-Франківська цукерками «Рошен» та збирали підписи.

24070164

Шанувальники Світлани Лободи, засмучені блокуванням входу в концертний зал на шоу співачки в Івано-Франківську, показали своє ставлення до дій представників місцевої самооборони, говориться у повідомленні на сторонці співачки у Фейсбуці.

 

Нагадаємо, що 12 травня невідомі в камуфляжі, які пізніше позначили себе як представників самооборони міста, оточили будівлю концерт-холу «Platinum», заблокувавши прохід для сотень глядачів, які купили квитки на шоу.

 

“Бійці оголосили, що бойкотують шоу і не пустили глядачів в зал. Символізуючи своє ставлення до аргументів людей в камуфляжі, шанувальники артистки купили цукерки фабрики «Рошен», які стали роздавати бійцям в знак протесту проти дій, що грубо порушують їх права. Також біля входу в концертний зал глядачі, серед яких виявилося чимало тих, хто приїхав на концерт з інших міст, почали збір підписів на ім’я мера міста, щоб розібратися в ситуації, що склалася і отримати офіційні пояснення влади, виявилася не здатною захистити їх права“, – йдеться в повідомленні на сторінці.

9w_HtFf15nw

bbapf2GUP8Y

DymMeXu0LFE

gwz5GaeR0ZY

wIU33fJZLyI

 

Джерело.

загрузка...