Прикарпатський посадовець незаконно призначив свою дружину заступником директора гімназії

Коломийський міськрайонний суд розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно керівника управління освіти про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

suddd-38

Особа не повідомила про конфлікт особистого й службового інтересів, інформує Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області.
До призначення на цю посаду керівника управління освіти Бордун працював заступником директора Коломийської гімназії ім. М. Грушевського. Після того, як очолив це управління, підписав наказ про призначення на посаду заступника директора гімназії свою дружину на 0,5 ставки в порядку суміщення посад згідно зі строковим трудовим договором до 31 травня 2016 року.
На підставі цього наказу директор гімназії видав наказ про призначення на посаду свого заступника вказану особу.


Під час розгляду справи Бордун Л. Б. свою вину у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення не визнав та вказав, що йому, як начальнику управління освіти директором гімназії за власним волевиявленням внесено на затвердження та винесення відповідного наказу, подання про можливість суміщення посад в гімназії Бордун Іриною Ігорівною.Не маючи жодних приватних інтересів, він 04 лютого 2016 року виніс вищевказаний наказ, оскільки не існувало жодних підстав для відмови в задоволенні зазначеного подання.


Суд визнав винним Бордуна Л. Б. у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП, та призначив адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень, та стягнув в дохід держави судовий збір в розмірі 275 гривень 60 копійок.
Постанова суду може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Івано-Франківської області.

Читайте також:  Брати Клички потрапили до Книги рекордів Гіннеса (фото)

Джерело.