Очільник прикарпатської поліції прокоментував затримання підлеглих-перевертнів

Очільник прикарпатського управління Нацполіції Віктор Шкутов каже, що перевертні у їхніх рядах кидають тінь на правоохоронну систему в цілому та чесних і порядних правоохоронців.
11070099_448377308645330_6537086540280489127_n

Таку думку Шкутов висловив на своїй сторінці у соцмережі Facebook

“Скільки ниточці не витись, а для тих, хто порушує закон, кінець завджи однаковий. Вчора в Івано-Франківську співробітниками УСБУ, УВБ НПУ та прокуратури області в процесі документування протиправної діяльності перевертнів у пагонах та після проведення ряду обшуків відбулись гучні затримання 3-х поліцейських. В порядку ст.208 КПК України затримано керівника підрозділу протидії наркозлочинності та 2-х оперуповноважених сектору боротьби зі злочинами, пов”язаними з торгівлею людьми. Причина банальна і стара як світ – бажання легкої наживи. Дивлячись на стан матеріального забезпечення затриманих, можу сказати тільки одне – вони з голоду не вмирали. Однак, очевидно, бажали значно більшого…Всі затримані свого часу приймали участь в АТО на Сході України, отримали відповідний статус учасника бойових дій. Але це їм не завадило спаплюжити честь офіцера та Присяги. Що в результаті? Перевертні отримають по заслугам, а їхні сім”ї довгий час будуть заплямовані позором. Але найгірше те, що своїми вчинками вони клеймять систему правоохоронного органу вцілому, і у супільстві закріплюється негативна думка про всіх поліцейських, про те, що треба змінити всіх. Відповідально заявляю, що переважна більшість працівників поліції порядні працівники, які поважать Закон, сумлінно виконують свої обов”язки, але як і у всіх інститутах суспільства – “в семье не без урода”. Значну частину нерадивих працівників ми позбулись при “переході” з міліції в поліцію. Процес очищення триває, попереду атестація!”, – підкреслив головний правоохоронець Прикарпаття.

Нагадаємо, вчора в Івано-Франківську СБУ затримала поліцейських, які “кришували” контрабанду наркотиків. Сьогодні прес-служба СБУ повідомила про затримання ще двох поліціянтів, які збирали “дань” з франківського масажного салону.

Читайте також:  Тепер заборонено виходити не маючи при собі документів

Джерело.