На вулиці Мельника в Івано-Франківську можуть з’явитися підземний та наземний паркінги

Паркування – одна із найгостріших проблем Івано-Франківська. Найбільша біда – центральна частина міста. Містяни вже звернулися до чиновників з електронною петицією в якій вимагають побудувати багатоповерхову чи підземну автостоянку в центральній частині міста.
mnogurovn (1)

Навести лад та розчистити вуличні артерії від транспорту у середмісті взялася нова поліція. Зокрема, мешканці міста втішені новим виглядом вулиці Січових Стрільців – без корків.

“Ми намагаємося говорити з водіями, що потрібно ставити свої авто десь в іншому місці. Оскільки потрібно розвантажити саме центр міста. Вони погоджуються, але виникає питання – де саме вони мають автівки ставити? Автомобілів у місті дуже велика кількість, тому парковка має поміщати багато авто”, – розповіла інспектор патрульної поліції міста Івано-Франківська Христина Максимчак.

Забезпечити водіїв паркомісцями гарантують місцеві забудівники.Тож взялися за досить амбітний проект. Він дуже затратний, проте відповідатиме всім європейським стандартам.

“Між нами і акціонерним товариством “Промприлад” є договір про співпрацю, який ми реалізуємо вже другий рік. Нами розроблені пропозиції, які спільно з міською владою вивчаються, обговорюються. По будівництву житлового комплексу із соціальним напрямком його завантаження”, – розповів директор будівельної компанії “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Відтак у середмісті, на вулиці Мельника (навпроти квіткового ринку), невдовзі з’явиться перший в Івано-Франківську паркінг – підземний. Який здатний помістити майже 300 автомобілів.

“Цей житловий комплекс є принципово новим для нашого міста. Автомобілі всі будуть знаходитись у підземній його частині, яка зможе прийняти одночасно понад 270 авто”, – каже Микола Филюк.

Одним паркінгом місто від транспорту не звільниться. Тому компанія “Спілка забудівників” обіцяє франківцям ще одну наземну багатоповерхову автостоянку – на тій же вулиці Мельника.

Читайте також:  Вулицями Івано-Франківська їздить електромобіль марки "Тесла"

Джерело.