Опубліковано відео падіння метеорита на північному сході США

Він упав у лісах. На північному сході США зафіксовано падіння метеорита.

148011

Вогняний слід в атмосфері був зафіксований відеокамерами.Зокрема, поліцейське управління Портленда, у штаті Мен, опублікувало відеозапис, який був зроблений патрульними. Американське товариство вивчення метеоритів зареєструвало понад 400 спостережень у штатах Мен, Вермонт, Нью-Гемпшир, Массачусетс, Род-Айленд, Коннектікут, Нью-Йорк, Нью-Джерсі і Пенсільванія, а також в частині Канади, передає Associated Press.

За словами представника Військово-морської обсерваторії у Вашингтоні Джеффа Честера, по яскравості залишеного в атмосфері сліду можна судити про розмір небесного тіла — воно було приблизно між габаритами тостера і холодильника. Музей мінералогії Мена оголосив нагороду в розмірі 20 тисяч доларів тому, хто дістане шматок метеорита масою не менше кілограма. В установі вважають, що він впав у лісах на північному заході штату.

Розміри небесного тіла були “між габаритами тостера і холодильника”. Розміри небесного тіла могли досягати габаритів холодильника На північному сході США було зафіксовано падіння метеорита. Вогняний слід від падіння небесного тіла був зафіксований декількома відеокамерами. Зокрема, запис з падінням метеорита був опублікований на сторінці Facebook поліцейського управління Портленда. Як повідомляє Associated Press, американське товариство вивчення метеоритів зафіксувало понад 400 спостережень у штатах Мен, Вермонт, Нью-Гемпшир, Массачусетс, Род-Айленд, Коннектікут, Нью-Йорк, Нью-Джерсі і Пенсільванія, а також в частині Канади.

.

Читайте також:  Вконтакте не буде видаляти розділ музики з 1 травня

Джерело.