facebook

Росію можуть відсторонити від участі в Олімпіаді-2016

Міжнародне антидопінгове агентство продовжує вести розслідування по відношенню до російських спортсменів.

1391673389_1-890x395

Росію можуть відсторонити від участі в Олімпійських іграх в Бразилії. Таку можливість не виключає глава МОК Томас Бах. Як повідомляє ТАСС з посиланням на німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, Росія буде відсторонена від участі в Олімпіаді, якщо підтвердяться звинувачення в існуванні цілої “допінгової програми”.

“Не повинно бути сумнівів в тому, що МОК притягне до відповідальності не тільки окремих спортсменів, але і все їх оточення. Можуть бути вжиті заходи від довічного відсторонення від участі в Олімпійських іграх і серйозних грошових штрафів до виключення цілих національних федерацій, як це вже сталося з Всеросійською федерацією легкої атлетики (ВФЛА)”, – зазначив Бах.

Також глава МОК підкреслив, що участь російських атлетів на Олімпійських іграх в Ріо залежить від результатів розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

“Якщо будуть свідоцтва про існування організованої та широкомасштабної допінгової системи, яка зачіпає й інші види спорту, міжнародні об’єднання та МОК повинні будуть прийняти важке рішення між колективною відповідальністю і індивідуальною справедливістю”, – зазначив він.

Додамо, що раніше американське видання The New York Times опублікувало матеріал з висловлюваннями екс-глави московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова, який стверджує, що мінімум 15 атлетів з Росії, які виграли медалі на зимовій Олімпіаді в Сочі, брали участь у допінговій програмі уряду Росії.

Джерело.

загрузка...