МАУ запускає прямі авіаперельоти з Івано-Франківська до Венеції

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” розпочне виконувати прямі регулярні рейси з Івано-Франківська до Венеції.

MAU-litak

Таким чином, мережа прямих міжнародних маршрутів МАУ з Івано-Франківська зросте до чотирьох напрямків, передає Станіславське ТБ.

Нові щотижневі рейси виконуватимуться на сучасних літаках Embraer 190 з двома класами обслуговування – бізнес і економічним.

“Робота в рамках масштабного проекту зі створення вузлового аеропорту МАУ в Івано-Франківську триває, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – Географія польотів з цього західноукраїнського міста зростає і на даний момент включає італійську Венецію, іспанські Валенсію та Аліканте, а також польський Гданськ. Ми плануємо і надалі розширювати спектр можливостей для подорожей до європейських пунктів, пропонуючи пасажирам якісний сервіс і зручні стикування в Івано-Франківську з рейсами, що прямують до/з Києва”.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків складає: з Івано-Франківська від 4743 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долару США), з Венеції – від 208,85 Євро.

Читайте також:  Втрьох за шкірку: Співробітники військкомату забрали призовника з пошти (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...