Статус учасника бойових дій отримали майже 12 тисяч воїнів АТО, – Генштаб

Станом на 20 березня 2015 р. статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників Збройних сил України – учасників антитерористичної операції

384583481

Про це в ході брифінгу заявив виконуючий обов’язки спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

“На сьогоднішній день, статус учасника бойових дій отримали 11 748 тис. військовослужбовців і працівників ЗСУ – учасників АТО. На цьому тижні в міжвідомчу комісію Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО направлено матеріали ще на 1 тис. 521 військовослужбовця і працівника ЗСУ”, – заявив Селезньов.

Також, за його словами, міністр оборони України підписав черговий наказ про нагородження відомчими відзнаками 119 військовослужбовців учасника АТО. Зокрема, за особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході АТО, військовослужбовці сил спеціального призначення і офіцер Генштабу ЗСУ отримали нагрудні знаки за військову доблесть.

Крім цього, зазначив спікер, Міноборони підготувало і направило Президенту України документи щодо нагородження державними нагородами ще на 38 військовослужбовців – учасників АТО.

джерело espreso.tv

Читайте також:  Порошенко направив в Раду уточнення до закону про "особливий статус" Донбасу