Могеріні: ЄС розгляне питання нових санкцій проти Росії у липні

Євросоюз оцінить реалізацію Мінських домовленостей у контексті продовження санкцій проти Росії до кінця липня

im578x383-mogeriny_inforesist.org

Про це заявила високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні на Брюссельському форумі у п’ятницю.

“Ми не ухвалювали рішення щодо санкцій цими днями. Адже чинні санкції спливають наприкінці липня (31 липня. – Ред.). Напередодні завершення липня ми проведемо оцінку щодо імплементації Мінських домовленостей. Наприклад, вони передбачають, що відновлення контролю українською владою над кордонами має відбутися до кінця року, якщо все піде добре. Я очікую, що санкції будуть пов’язані з цим”, – розповіла високий представник ЄС.

Говорячи про актуальний стан імплементації Мінських домовленостей, вона зазначила, що “немає білої або чорної картинки, але ситуація є значно кращою, ніж раніше, навіть, якщо є деякі порушення”.

Могеріні також уточнила позицію Євросоюзу щодо формальної назви досягнутих у Мінську домовленостей: “Я би не посилалася на “Мінськ-2”.Я би називала це угодою, яка була досягнута у Мінську щодо пакету із імплементації заходів. Тобто ми маємо лише одні мінські домовленості”.

джерело ukrinform.ua

Читайте також:  Могеріні відвідає Україну