Депутат облради “спіймав” підрядника на завищенні вартості матеріалів для ремонту школи (фото)

Депутат від Богородчанського району Святослав Никорович розповів, як підрядник завищив більше ніж у два рази ціну на металопрофіль.

 

“Зараз відбувається ремонт Богородчанської ЗОШ №2. Вже було витрачено 700 тисяч гривень, передбчено ще 950. Підрядник залишив незакінчені роботи, дощ і вітер розбивають покрівлю, а якість металопрофілю взагалі викликає здивування, – сказав Никорович. – Металопрофіль, використаний на даху, постачається з Китаю в Україну фірмою “Астра” (Полтава) і ціна складає 65 гривень. В Івано-Франківську область цей матеріал попадає за ціною 68-69 гривень. У кошторисі вказано 159 гривень за металопрофіль з аксесуарами. Більше того, товщина металопрофілю 0,28 мм, коли державні вимоги – 0,5 мм. Обласна рада останній раз розподілила майже 100 мільйонів гривень, за рахунок таких підряників область може втратити 10 мільйонів. А це наші школи, садочки і лікарні…”, – пише Стик.
За словами депутата, йому через два роки знову доведеться просити обласну раду виділяти кошти на ремонт школи, бо покрівля з такого матеріалу більше часу не витримає.

Никорович прямо під час сесії подарував зразки матеріалу голові облради Олександру Сичу та голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку.

“Ці зразки дешевого і неякісного металопрофілю – своєрідний символ дерибану державних коштів”, – прокоментував свої дії депутат.

Депутат попросив Сича взяти на контроль розслідування прокуратурою даного випадку, а управління капітального будівництва якнайшвидше позбавитися даного підрядника.

Читайте також:  Назвали найбільш небезпечну позу для сексу

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...