“По моєму 80-річному батьку стріляли, як по живій мішені”, – шокуючі розваги на Верховинщині

23 та 27 травня у селі Верхній Ясенів Верховинського району трапилися неприємні  інциденти з місцевим мешканцем 80-річним Василем Михайлюком та його сусідами.

5842027-890x395

Про це розповіла «Галці» донька чоловіка Євдокія Михайлюк.

Її батько живе сам. За словами жінки, в понеділок він був на подвір’ї, коли по ньому з 50-метрової відстані з сусіднього обійстя почали стріляти з пневматичних гвинтівок. Це було 5-6 осіб, зокрема, односельчани дідуся. Дехто був у зоні АТО.

«У тата синці кров’яні від куль. Він був, як жива мішень. Коли ми дізналися, подзвонили міліцію.Вони приїхали, оглянули тата, але не казали писати заяву. Говорили, щоб побої зняли і повідомляти їм, як ще будуть нападати. А тато старий, хворий, далеко не піде», – прокоментувала жінка.

Сьогодні, 27 травня, історія повторилася. Пані Євдокія з батьком у хаті сидить, на вулицю вийти бояться. Чоловік собі навіть щит зробив з підручних матеріалів. Знову подзвонили до правоохоронців. Ті пообіцяли, що зараз приїде слідчо-оперативна група.

«Майже година пройшла. Ті, хто стріляв, повтікали. Певно їм поліція подзвонила. Певно там всі знаються і нас повибивають тут», – додала вона.

Родина Михайлюків каже, що до їхніх сусідів часто приїздить сумнівна компанія, напиваються.

«Землю хочуть нашу захопити», – підозрюють вони.

«Галка» звернулася за коментарем до прес-служби нацполіції в області. Там повідомили, що наразі такого випадку не зафіксовано. Але впродовж дня можуть бути зміни.

 

Читайте також:  Помер франківський підприємець Ігор Гербін, в якого стріляли в центрі Франківська

Джерело.