У Запоріжжі викрали 5-річну доньку калушанки, яку згвалтували і вбили

У Запоріжжі 24 травня було викрадено 5-річну Єлизавету Волинець. А нещодавно у лісосмузі біля Львова знайшли неживою матір дівчинки.Бабуся розповідає, що викрадачі Єлизавети допитувалися в неї, де 2-річний син покійниці.

devocha
Вранці 24 травня невідомий чоловік за кермом автомобіля “Жигулі” зупинився біля приватного будинку і попросив показати йому дорогу. Лариса Похилюк разом з онукою Єлизаветою сіли в легковий автомобіль, щоб показати дорогу і заразом під’їхати на прийом до лікаря в поліклініці, інформуює zabor.zp.ua.
Коли їх везли в машині Запоріжжям, бабуся звернула увагу, що везуть їх не в тому напрямку. Коли вона запитала про це, то почула погрози.
Дитину і бабусю завели до підвалу якоїсь будівлі. Дівчинку забрали від старенької і відвезли на автомобілі в невідомому напрямку. Жінку кілька годин тримали в підвалі.
Двоє чоловіків вимагали, щоб вона повідомила, де знаходиться її другий 2-річний онук.
До жінки застосовували тортури, у неї залишилися гематоми на тілі. Після того, як зловмисники звільнили Ларису Похилюк, вона звернулася в правоохоронні органи. 26 травня вона подала скаргу в прокуратуру.
Хлопчик на цей час знаходиться в безпечному місці зі своїм рідним батьком.
Взимку мати двох дітей калушанка Юлія Волинець була зґвалтована і по-звірячому вбита на Львівщині. Зловмисник обманом заманив жертву у лісосмугу, де зґвалтував її, а після того, як вона повідомила про свій намір звернутись із заявою у поліцію, закатував у неприродній спосіб, використовуючи різні предмети. Від отриманих травм та больового шоку жінка померла на місці.

 

Бабуся дівчинки, яка після смерті їх матері є опікуном дітей, вважає, що їх хочуть вкрасти. При цьому ще за життя матері вона намагалася ховати малих і чогось боялася.

Читайте також:  Поліція затримала уродженця Франківщини, який 10 років грабував банки та залишав касирам цукерки. ФОТО, ВІДЕО

 

 .


Джерело.