Франківська активістка заявляє, що за влаштування дітей у садок беруть 500 – 700 доларів хабаря

У соцмережі Фейсбук активістка Мар’яна Вершиніна заявляє про корупцію та хабарництво при влаштуванні дітей у садки:

8810

Знов почалось…. Телефонні дзвінки та звернення, щодо влаштування дітей у дитячі садки цього року за (500 – 700 $). Більше того, є батьки, які платять такі суми, а їх навіть цього року не влаштують, кошти взяли і обіцянку гарантують виконати наступного року.

Далі… Цього року, як і всі попередні, садки закривають на літній перод. на 2 місяці. Залишають працювати кілька чергових ДНЗ.

За словами батьків у ці садки можуть потрапити не всі охочі. Але шановні батьки, наголошую, ви МАЄТЕ ПРАВО НА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ.Не має значення ви працюєте офіційно чи ні, ви одинока чи не одинока мама, чи є у вас пільга чи ні. Вимагайте забезпечити вашу дитину місцем у дитячому садку!!!Управління освіти повинно працювати для нас і для наших дітей!

Де є така робота, щоб відпустка тривала 70 днів??? Звертайтесь до керівника ДНЗ, якщо не вирішить питання влаштування дитини у садок на літній період, пишіть скарги та звернення в Управління освіти і науки. Потрібна консультація чи допомога як це зробити? Готова допомогти – 0667724997
Не допомогло??… дзвоніть або пишіть мені. Спробуємо разом вирішувати дане наболіле питання, пише Марьяна Вершинина

Читайте також:  “Займаємо Верховну Раду або урядові будівлі…”: Розпочались сутички між Нацполіцією та активістами Саакашвілі (Пряма трансляція)

Джерело.