Російські хулігани готують напад на українців у Ліллі

Організовані фірми “Локомотива”, ЦСКА і Владімірского “Торпедо”, які “вбивали” британців у Марселі, сьогодні приїдуть в Лілль. Що робити?

352ad01400000578_3637040_image_m_43_1465683331795_729x547

Те, що два дні відбувалося у Марселі, можна назвати справжньою війною. На Євро-2016 приїхала не тільки п’яна російська кузьма, але і організовані “хулз”. “Sturdy Fighters” (фірма клубу Торпедо Владімір), а також “хулз” ЦСКА, Локомотива – “Моноліт” і “Funny friends”, з 10-го по 11 число влаштували британцям справжнє пекло.

Внаслідок заворушень двоє британських уболівальників знаходяться в критичному стані у лікарні.

Ось, наприклад, відео, де російські хулігани добивають на землі британця.

Діють “хулз” общаком. Атакують організовано. Зрозуміло, що навколофутбольного життя в Англії вже давно немає і британці можуть хіба що пипти пиво і матюкатися. Але, як не крути, “бритішів” було значно більше за українців, які сьогодні гулятимуть Ліллем перед матчем Україна – Німеччина.

Основні бойові дії з британцями були зафіксовані в Старому порту Марселя.Поліція втручалася та інколи давала прочуханки росіянам. Було затримано кілька хуліганів, зокрема й ті, які добивали лежачого британця на відео вище.

Але в цілому лише містом бійня не обмежилася. Після матчу Англія – Росія (1:1) росіяни увірвалися на сектор британців.

У навколофутбольних пабліках росіяни пишуть, що українцям в Ліллі не допоможе “fair play” і всіляко хвалять своїх “хулз”, які так вдало рознесли “бритішів”.

Російські хулігани готують напад на українців у Ліллі - фото 1

Щодо українців – у Ліллі не буде хуліганів. Туди поїхали в основному “кузьмичі” та представники ультрас “Динамо”, “Дніпра” з іншими клубами. На сьогоднішньому матчі Україна – Німеччина очікується 8 000 наших фанатів.

“Ми ніяк не організовувалися. Вже на місці розберемося”, – сказав нам в коментарі фанат Олексій.

За словами іншого українського ультрас, росіяни будуть накривати українців в місті. Також відбиратимуть символіку, як і у випадку з британцями.

Читайте також:  Інтерпол звільнив Корчинського з-під варти

Росіяни в місто точно приїдуть, оскільки вже 15-го червня їхня збірна гратиме в Ліллі проти Словаччини. Сутички можливі як сьогодні, так і 13-го червня.

Поліції в Ліллі буде багато, але на прикладі Марселя видно, що вони зовсім не готові протистояти організованим хуліганам.

Хто ці хулігани

Як ми вже писали, організовані фірми московських ЦСКА, “Локомотива” та Владімірського “Торпедо”. Враховуючи, що на Росії хулігани куруються ФСБ, можна припустити, що завезені до Франції вони були не просто так. Росії потрібно показати свою силу на всіх фронтах. Якщо не вийде на футбольному полі, то силу покажуть і вже показали ось ці хлопці.

Щодо України – поглумитися над нашим прапором для них може бути за честь.

Що робити?

Українцям потрібно триматися поближче до поліції. І, бажано, не лізти у бійку з підготовленими “хулз”.

Російські хулігани готують напад на українців у Ліллі - фото 2
Російські хулігани готують напад на українців у Ліллі - фото 3

Джерело.