Україна поступилась Німеччині у стартовому матчі на Євро-2016

У стартовому матчі групи C на Євро-2016 Німеччина на стадіоні “П’єр Моруа” перемогла Україну з рахунком 2:0.

321628

Україна приємно вразила сміливою грою у атаці. “Синьо-жовті” не боялись йти в атаку і створювали моменти біля воріт титулованих суперників. Однак українці не змогли зберегти ворота недоторканими. На 19-й хвилині після розіграшу стандарту Мустафі забив м’яч головою. Українці відповіли цілою серією потенційно гольових моментів. Прекрасний шанс втратив Коноплянка, який з вигідної позиції не зміг вразити ворота – з порожніх воріт виніс м’яч Боатенг. У другій половині німці повністю забрали м’яч під контроль і впевнено довели поєдинок до перемоги.

Чудовий матч видав П’ятов, який не раз рятував команду від взяття воріт. Проте наприкинці поєдинку українці пропустили вдруге. Автором голу став Швайнштайгер, який завершив стрімкий випад Німеччини.

Наставник збірної України Фоменко здивував кадровими рішеннями. Вихід Коваленка у стартовому складі, а також Зінченка та Селезньова у другому таймі продемонстрував сміливість команди та впевненість у своїх силах.

Попри поразку Україна дала своєю грою надію на успішні виступи у наступних поєдинках і вихід до 1/8 фіналу турніру.

Наразі Україна посідає останнє місце в групі. Лідирує в квартеті C Німеччина.

Наступний поєдинок Україна зіграє проти північноірландців 16 червня. Початок о 19:00.