У Франції спецпризначенці заблокували російських уболівальників, які прямували на матч зі Словаччиною

Вболівальників спочатку перевіряли на предмет наявності зброї та наркотиків

237965


Французькі спецпризначенці заблокували групи російських уболівальників, які прямували на футбольний матч зі Словаччиною. Про це повідомляє “Р-Спорт” з посиланням на президента Всеросійського об’єднання вболівальників (ВОБ) Олександра Шпригіна.

“У нас група ВОБ вирушила у бік Лілля. Після того як наш автобус виїхав з Канн, його оточили поліцейські спецпризначенці, приблизно 100 автоматників, і загнали у “відстійник”. Зараз вимагають виходити з речами і кудись іти. Спочатку сказали, що огляд на предмет зброї та наркотиків, зараз кажуть, що якась перевірка і розпорядження прокурора республіки Франції”, – повідомив він телефоном.

За словами Шпригіна, про інцидент повідомили до генерального консульства РФ у Франції та представників МВС Росії. “Сказали, що виходити нікуди не будемо і вимагаємо перекладача для роз’яснення ситуації. Ось вже годину сидимо в автобусі і чекаємо, чим історія завершиться”, – додав президент ВОБ.

Нагадаємо, матч Росія — Словаччина відбудеться 15 червня у французькому Ліллі.

Читайте також:  Макрона вислали до Парижа, щоб уберегти від стосунків із шкільною вчителькою. Історія французького кохання політика (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...