На Прикарпатті СБУ ліквідувала конвертцентр, що “відмивав” гроші терористів “ЛНР-ДНР”

Серед клієнтів конвертцентру були підприємства, які знаходяться на тимчасово окупованих терористами територіях та сплачують податки до «бюджетів» фейкових республік.
221024



Працівники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою припинили в Івано-Франківську діяльність конвертаційного центру, який відмивав гроші у тому числі для терористичних організацій «ЛНР/ДНР». Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, організатори «конверту» обслуговували низку комерційних структур зі всієї України, переводячи гроші у готівку та за потребою замовників у валюту. Оборудки здійснювалися через фіктивні фірми з використанням безтоварних операцій. Серед клієнтів конвертцентру були підприємства, які знаходяться на тимчасово окупованих терористами територіях та сплачують податки до «бюджетів» фейкових республік.

Працівники спецслужби затримали кур’єрів «конверту» під час перевезення готівки в один з офісів у Івано-Франківську. Під час обшуків в офісах, автомобілях та за місцем проживання організаторів, правоохоронці вилучили понад одинадцять мільйонів гривень, печатки фіктивних фірм, комп’ютерну техніку, банківські картки та «чорну бухгалтерію», які доводять здійснення нелегальних фінансових оборудок.

Відкрито кримінальне провадження. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що У Києві податківці ліквідували конвертцентр із обігом понад 420 млн грн.

Крім того, раніше СБУ повідомила про ліквідацію конвертцентру з обігом 200 млн грн у Дніпропетровську.

Читайте також:  В Івано-Франківську засудили СБУшника, який для просування по службі придбав в інтернеті диплом про вищу освіту

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...