Голова бюджетної комісії Івано-Франківської міської ради Роман Онуфріїв: від злидня до міліонера

Сьогодні, 15 червня, в конференц-залі готелю “Станіславів” активісти Руху “ЧЕСНО” представили результати аналізу декларацій про доходи та видатки депутатів Івано-Франківської міської ради.

onufyiv

Представники Руху “ЧЕСНО” уже традиційно аналізують доходи та видатки депутатів місцевих рад, формуючи ТОП-5 найбагатших депутатів та рейтинг найбідніших – “злидарів”, передаєФіртка.

 

Окрім депутатів, що потрапили в рейтинг, є кілька обранців, які вклали чималі суми в статутні фонди підприємств.

 

До прикладу, колеги по фракції ВО “Свобода” Петро Гавриш і Роман Онуфріїв володіють друкарнею “Місто-НВ”, і фінансовими активами по 4,5 млн грн.

 

Від початку 2016 року, згідно з даними порталу “Є-data”, на рахунок підприємства було перераховано майже півмільйона бюджетних коштів. Переважно підприємство друкувало комунальні видання чи окремі замовлення виконавчого комітету.

 

Петро Гавриш є членом бюджетної комісії у міській раді, а Роман Онуфріїв її очолює вже друге скликання поспіль.

 

Також Роман Онуфріїв є головою фракції ВО “Свобода” у міській раді. У минулому роціфігурував у списку злидарів, задекларувавши лише 15 тис. грн доходів.

Читайте також:  Представники руху “ЧЕСНО” спільно з депутатами Івано-Франківської міської ради визначать 10 пріоритетів розвитку міста

Джерело.