Терорист, якого розшукували 14 років за вбивство кандидата в депутати, понесе покарання

У 2002 році, перебуваючи в Івано-Франківську, громадянин Республіки Молдова вступив у змову іншими особами, яких на даний час засуджено.
thumbnail-20160616183327n

Останній активно вчиняв дії по підготовці до злочину, потерпілим від якого став заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кандидат в народні депутати Верховної Ради України. Також зловмисник вивчав розпорядок дня потерпілого, його маршрути пересування містом, схеми сполучень прохідних під’їздів в будинку  проживання жертви та  навколишніх вулиць.

На підставі вказаних спостережень, терористи встановили місце перебування потерпілого та організували спостереження за ним на автомобілі, від будинку ОДА до місця проживання, а близько 22 години на першому поверсі в під’їзді будинку здійснили 18 пострілів з вогнепальної автоматичної зброї,чим завдали йому поранення, від яких останній помер у лікарні.

Таким чином, вчинений терористичний акт призвів до порушення громадської безпеки, дестабілізації суспільно-політичної ситуації та вплинув на хід виборчого процесу в одномандатному виборчому, а політичні партії відкликали своїх представників з виборчих комісій, вибори не відбулися на дев’яти виборчих дільницях, що позбавило виборців вільно здійснювати своє волевиявлення, право обирати народних депутатів України.

Обвинувальний акт за підозрою останнього фігуранта терористичної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 258 КК України (терористичний акт, тобто застосування зброї з метою порушення громадської безпеки, залякування населення та впливу на прийняття рішення юридичною особою – окружною виборчою комісією, що призвело до загибелі людини, за попередньою змовою групою осіб), прокуратурою області скеровано до суду.

Читайте також:  П'ЯНИЙ 21-РІЧНИЙ ПРИКАРПАТЕЦЬ ОТРИМАВ НИЗКУ ТРАВМ, НЕ СПРАВИВШИСЬ З КЕРУВАННЯМ МОТОЦИКЛА

Джерело.