Як створити ОСББ? Українська Галицька Партія підготувала довідник

Короткий, але дуже практичний та детальний довідник «Як створити ОСББ» розробили та видали активісти Української Галицької Партії (УГП). Він містить конкретні поради і кроки для мешканців багатоповерхівок, які вирішили створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

OSBB

Отримати довідник в електронному чи друкованому вигляді можна безкоштовно в офісі Івано-Франківського осередку УГП, що розташований на площі Адама Міцкевича, 8 (каб.17). Також електронну версію довідника можна завантажити на сайті партії — www.uhp.org.ua.

«При Івано-Франківській організації УГП працює експертна група в напрямку створення та підтримки ОСББ, — розповідає її керівник Ростислав Терлецький. — У нас є юристи, компетентні в цих питаннях. Тож запрошуємо зацікавлених громадян на консультації або для обміну думками, ідеями. Адже дуже важливо при створенні ОСББ оформити все юридично правильно, а також правильно провести процес голосування і підрахунку голосів.Ми повинні усвідомити, що, крім нас самих, порядку в нашій хаті ніхто не зробить. А на сьогодні найефективнішим способом розпоряджатися спільним майном для мешканців багатоквартирних будинків є створення ОСББ».

Читайте також:  Утоплеником на Бистриці виявився юний обдарований спортсмен та активний волонтер

Джерело.